Hakkımızda

Firmamız , İstanbul’da 2001 yılında kaynak makinası torçları ve torç yedek parçaları imalatı ile kaynak makinası tamir, bakım ve onarım konularında hizmet vermek amacıyla kurulmuş olup ; 2009 yılından itibaren Altınova – Yalova'da da hizmet vermeye devam etmektedir.  
Firmamız İzmit - Yalova – Bursa bölgelerinde Kaynak Makinası Tamir, Bakım ve Onarım faaliyetinde bulunmak üzere kurulmuştur ve bu konuda ki faaliyetlerini sürdürmektedir. 

ANADOLU KAYNAK EKİPMANLARI  bir dünya markası olan ASKAYNAK & LINCOLN ELECTRIC 'in YALOVA’DAKİ TEK  YETKİLİ SERVİSİDİR. Servis alanında uzman kadrosuyla siz değerli müşterilerimize hizmet vermektedir.


Firmamız, ASKAYNAK & LINCOLN ELECTRIC ’ın ürün kalitesi ve desteğinin katkılarıyla müşterilerine en iyi hizmeti sunmaktadır. ANADOLU KAYNAK EKİPMANLARI olarak değerli müşterilerimize konusunda lider bir firmanın kalitesi tartışılmaz ürünlerini tedarik etmenin ve satış sonrasında teknik destek konusunda başarılı bir hizmet sunmanın gururunu yaşamaktayız.

ASKAYNAK & LINCOLN ELECTRIC yetkili servisi olmanın sorumluluğu ve gururu ile dürüst çalışmayı, araştırma ve geliştirmeyi ilke edinmiş şirket yapısı ile ASKAYNAK&LINCOLN ELECTRIC kullanıcılarının her daim memnuniyetini ANADOLU KAYNAK EKİPMANLARI  olarak ön planda tutmaktadır.

Fiyat uygunluğu ve dürüst çalışmayı kendisine ilke edinmiş olan firmamız, toplam kalite anlayışına sadık kalarak, konusunda sürekli araştırma, geliştirme yaparak ve kalite standartlarına uyarak sektöründe seçkin bir isme sahip olmuştur.

Firmamız faaliyet gösterdiği sektörde kısa zamanda tanınan bir firma olarak kazandığı saygınlığı uzun yıllar boyunca sürdürme hedefindedir.

Sektörün öncü kuruluşlarından biri olma yolunda atmış olduğumuz adımların etkili sonuçlar vermesi, büyüyen bir firma olarak kaynak makinası tamir, bakım ve onarım hizmetlerinde bizi bulunduğumuz faaliyet alanında lider konuma getirmiştir.

Müşteri memnuniyetinin bilincinde olarak müşteri odaklı çalışmalarımızı daha üst seviyeye taşımak için kendimizi sürekli geliştirmekteyiz.

 

Şirket Bilgileri

Vergi Dairesi Bilgileri

Şirket Ünvanı : ANADOLU KAYNAK EKİPMANLARI
    İSMAİL DUMAN
Vergi Dairesi : ALTINOVA MAL MÜDÜRLÜĞÜ
Vergi No : 314 009 0197
T.C. Kimlik No : 397 841 329 28
Adres : MERKEZ MAH. DEVLET YOLU ÜZERİ
    NO: 40 ALTINOVA - YALOVA / TÜRKİYE

 


: